قوانین

قوانین عمومی و سیاست حفظ حریم خصوصی

    کلیه خدمات ارائه شده در این وب سایت بر مبنای قوانین و آیین نامه های تجارت الکترونیک و با رعایت کامل تمام قوانین جمهوری اسلامی ایران انجام می شود.
    تمامی خدمات این وب سایت، حسب مورد دارای مجوزهای لازم از مراجع مربوطه می باشند و فعالیت های این وب سایت تابع قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است.
    خدمات و محتویات این وب ‌سایت براى استفاده‌ی عمومی و غیرتجارى بازدیدکنندگان و مشتریان عرضه شده است.
    مالکیت معنوی اطلاعات موجود در وب‌سایت متعلق به وب سایت گیل دکتر می باشد و هرگونه استفاده از این داده‌ها بدون اطلاع قبلی و اجازه‌ی کتبی مسئولین ذیربط پیگرد قانونی خواهد داشت.
    استفاده از محتویات وب‌ سایت گیل دکتر برای وبلاگ ‌ها و وب‌سایت‌ های شخصی که منافع غیر تجاری را دنبال می‌کنند، با ذکر منبع مجاز است.
    اطلاعات موجود در وب‌ سایت گیل دکتر با رضایت پزشکان محترم جمع آوری و در وب سایت قرار داده شده است. ممکن است اطلاعات یا سرویس های موجود یا ارائه شده در وب‌ سایت گیل دکتر در مواردی غیر دقیق یا دارای خطاهای نگارشی باشد. لذا وب‌ سایت گیل دکتر مسئولیتی را در قبال اطلاعات ارائه شده بر عهده نداشته و به طور مداوم اطلاعات و محتویات وب سایت را به روز خواهد کرد.
    وب‌ سایت گیل دکتر ممکن است دارای لینک هایی به وب سایت های دیگر باشد. ممکن است این وب سایت ها تحت کنترل مدیریت وب‌ سایت گیل دکتر نباشند بنایراین گیل دکتر هیچگونه مسئولیتی در قبال محتویات این وب سایت ها از جمله لینک های قرار گرفته در این وب سایت ها ندارد.
    وب‌ سایت گیل دکتر به هیچ وجه اطلاعات منحصر به ‌فرد کاربران را به اشخاص و طرفین غیر واگذار نخواهد کرد و ضمناً با استفاده از آخرین فن‌آوری‌ها متعهد است حتی‌المقدور از حریم شخصی کاربران دفاع کند.
    وب‌ سایت گیل دکتر تحت هیچ شرایطی مسئولیت تاخیر یا عدم کارکرد وب سایت که می تواند ناشی از مشکلات اینترنتی، نیروی انسانی، عوامل طبیعی، خرابی تجهیزات کامپیوتری، مخابراتی و غیره باشد را بر عهده ندارد.

جستجوی پزشک